Custom image

mayorka603

Вам не будете нудьгувати на Майорці навіть взимку – ви завжди знайдете заняття по душі – і все це на фоні суттєво меншої кількості туристів. Сайт www.abc-mallorca.com підготував підбірку найцікавіших способів зайняти себе на острові взимку.

1. Відвідати місцевий фестиваль. Взимку на острові проходить багато різноманітних свят, починаючи від Різдва та закінчуючи місцевим Карнавалом.
2. Подорож винними господарствами. На Майорці близько 70 відмінних виноробень. Найвідоміші розташовані в околицях міста Бенісаллем.
3. Навчіться готувати місцеві страви. В столиці острова Пальмі виз можете відвідати школу кулінарної майстерності - The Galley Club Cookery School, де вас навчать готувати багато неймовірних блюд.
4. Відвідайте музей. На Майорці багато відомих музеїв – вибирайте та насолоджуйтесь.
5. Відпочиньте в СПА-комплексі. На базі готелів на острові ви знайдете чимало СПА-комплексів – відпочити в яких – одне задоволення.
6. Відвідайте недільний базар. На острові регулярно організовуються в тому чи іншому місті чи селі недільні базари, де можна купити чимало виробів місцевих майстрів: починаючи від їжі та закінчуючи коштовними прикрасами.
7. Навчіться грати в гольф. Острів відомий своїми гольф-полями, більшість з яких пропонує курси для новачків
8. Пішіі прогулянки горами Тармунтана. Зима – ідеальна пора дял піших прогулянок. На острові розроблено чимало піших маршрутів. По дорозі також обладнані спеціальні будинки для ночівлі.
9. Відвідайте Океанаріум в Пальмі. Palma Aquarium – пропонує величезну колекцію риб, включно з найглибшим в Європі акваріумом для акул.
10. Посмакуйте шоколад в 300-літньому кафе. В місті Вальдемосса працює вже три сторіччя кафе Ca’n Joan de S’Aigo – скуштуйте тамтешній шоколад та випічку

 

Ми спеціалізуємось на організації бюджетних подорожей виключно на Балеарські острови (Майорка, Ібіца, Форментера), так як саме ці туристичні перлини нам досконало знайомі. Окрім цього, ми працюємо виключно з надійними та перевіреними часом міжнародними партнерами.

СФЕРА НАШИХ ПОСЛУГ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

  • Організація подорожі "під ключ"
  • Продаж залізничних квитків
  • Резервування столиків в кращих ресторанах
  • Оптимізація вибраного маршруту(з можливістю відвідування інших міст, країн по дорозі)
  • Продаж квитків в тематичні парки розваг, концерти світових зірок
  • Безкоштовна візова підтримка
  • Бронювання готелів, апартаментів та вілл
  • Продаж квитків у кращі клуби Ібіци
  • Безкоштовна цілодобова онлайн підтримка