Custom image

Форментера вважається одним з найкращих місць для пляжного відпочинку на Середземномор'ї. В 2010 року вона зайняла п'яту сходинку в Топ-10 найкращих пляжів Європи за версією популярного сайту TripAdvisor.com. При цьому в «пікові» місяці відпочинку (у липні та серпні) на Форментера складно знайти нічліг, а ставити намети на острові заборонено.

 

Найпопулярніші пляжі Форментера: шестикілометровий піщаний півмісяць Platja de Migjorn (Плайя-де-Мігьерн) на півдні, Platja Illetes (Плайя-Ільєтес) та Platja Llevant (Плайя-Ллеван) на півночі і Cala Saona (Кала-Саона) — затока у затишній кам'янистій бухті з видом на гору Ес-Верда та острів Ібіца. Це найчистіші, довгі та пустельні пляжі у всій Іспанії.


НАЙПОПУЛЯРНІШІ КУРОРТИ ФОРМЕНТЕРИ

ao Гармонія морських пейзажів та ритму нічних клубів!

Platja Illetes та Platja Llevant

Пляжі розташовані в Північній частині острова і знаходяться в декількох кілометрах від порту La Savina, куди прибувають кораблі з Ібіци та міста Es Pujols, де можна поселитись в готелі чи апартаментах з видом на море.  

Пляжі розташовані “спина до спини” на ледве примітному напівотсрові. Platja Illetes та Platja Llevant є частиною заповідника Natural Park of Ses Salines (занесенний в Список Світового Спадку ЮНЕСКО).

Пляж Platja Illetes є найпопулярнішим на острові завдяки кристально чистим водам, неймовірним природним пейзажам та близькості до порту. В серпні плжі переповнені знаменитостями та найексклюзивнішими яхтами.

travel4cheap радить: візьміть на прокат велосипед  - це також частина “іншого” відпочинку на Форментері. Пляжі Platja Illetes та Platja Llevant розташовані всього в 10 хв їзди велосипдом від найближчих населенних пунктів.

formentera

Platja de Migjorn

Playa Migjorn

Пляж розташований в південній частині острова та є найдовшим на острові - простягається на 6 км. Так як пляж розташований подалі від порту, він більш тихий та спокійний навіть в високий сезон.

На пляжі ростуть соснові дерева та зарослі ялівця. Дно вкрите водоростями, а вода, як і всюди - кристально чиста та прозора. Цей пляж полюбляють дайвери - пісочні береги контрастують з високими скелями.

 

pu DJ сети на лоні природи поруч з багатими та знаменитими

Cala Saona

Серед розмаїття пляжів Форментери Cala Saona заслуговує окремої уваги - адже це маленька перлина, захована між скелями західного побережжя Форментери.

Пляж довжиною в 200 м  є уособленням усієї середземноморської краси: бірюзова вода, білосніжний пісок, червоні скелі, що оточують пляж. А аромат соснових дерев, розмарину та ялівця залишаться в вашій пам’яті назавжди!

 Cala Saona